محمد بابازاده

مدیر فنی برنامه نویسی شرکت فناوری اطلاعات و تبلیغات مبتکر، ۶ سال سابقه کار مرتبط در رشته مهندسی فناوری اطلاعات
عضو تیم تولید محتوای آرکادمی از تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۹۷
آخرین ارسال ها:

ایجاد API حذف پست‌ها

[اپیزود] در این قسمت و قسمت پایانی از آموزش دوره مقدماتی ساخت Restfull API با چارچوب Django طریقه حذف پست های موجود در پایگاه داده از طریق API را خواهیم آموخت. 

ایجاد API آپدیت پست‌ها

[اپیزود] در این قسمت از آموزش از طریق API آپدیت، شی های موجود در پایگاه داده Django را آپدیت خواهیم کرد و مقادیر آن‌ها را از طریق API تغییر خواهیم داد.

ایجاد API افزودن پست

[اپیزود] در این قسمت از آموزش Django طریقه ساخت شی جدید در دیتابیس Django را خواهیم آموخت و از طریق API کاربردی شی های جدید را به پایگاه داده اضافه خواهیم کرد.

ایجاد API مشاهده پست‌ها

[اپیزود] در این قسمت طریقه Select کردن از دیتابیس را فرا خواهیم گرفت و شی‌های Django را توسط Serializer و Json تبدیل به رشته های Human Readable خواهیم کرد و از طریق Postman از طریقه کارکرد API مطمعن خواهیم شد.

ساخت Model ها

[اپیزود] در این قسمت طریقه ساخت Model ها و ایجاد کلید خارجی در چارچوب Django را خواهیم آموخت و با ویژگی های شگفت انگیز پایگاه داده و پنل ادمین در Django آشنا خواهیم شد.

رابطه بین Model‌ ها

[اپیزود] پس از آشنایی با Model ها در جنگو، در این ویدیو با رابطه بین Model ها بیشتر آشنا می‌شویم و رابطه یک به یک، یک به چند و چند به چند را خواهیم آموخت.

آشنایی با Model ها

[اپیزود] از دیرباز که دیتابیس های رابطه ای کاربرد داشتند، ساخت جداول و ستون‌ها و سپس تغییر آن‌ها در طول زمان توسعه عملیاتی وقت گیر و طاقت فرسا بود. Django با استفاده از چارچوبی بهینه و راحت هنگام استفاده، آماده سازی جداول پایگاه داده و سپس تغییر آن‌ها را بسیار ساده کرده است. در این ویدیو با Mo...

ساخت Superuser

[اپیزود] ساخت Superuser و آشنایی با محیط Administrator در Django پس از ساخت اولین View و URL در جنگو، در این ویدیو اولین superuser پروژه خود را در Django می‌سازیم و با محیط Admin جنگو آشنا خواهیم شد. پنل ادمین پیشفرض Django کارهای شما برای مدیریت پایگاه داده را بسیار ساده تر می‌کند. 
آمار و مشخصات:
public
arcademy.ir/+u33
library_books
۱ مقاله ی آموزشی
video_library
۱ دوره ی آموزشی