وبلاگ آردکادمی

چرا آرکادمی به فروش دوره‌های آموزشی روی آورد؟

{مطالعه این مطلب حدودا 4 دقیقه زمان می‌خواهد}

سلام. در این پست به عنوان اولین پست وبلاگ آرکادمی بنده قصد دارم در مورد رویکردی که گمان می‌شود در آرکادمی جدید است توضیحاتی ارایه دهم.

آرکادمی استارتاپی آموزشی است که با اهدافی خاص ایجاد شده و حدوداً یک سال‌ونیم از تولد آن می‌گذرد. در این مدت فعالیت‌های زیادی انجام شده و موفق به تولید محتویات آموزشی رایگان بسیار زیادی شده‌ایم. تولید بیش از 40 ساعت ویدیوی آموزشی رایگان و بیش از 100 مقاله آموزشی از جمله مواردیست که در کارنامه این مدت از آرکادمی ثبت شده.

تا به این لحظه آرکادمی با دو هدف اصلی اقدام به تولید و ارائه محتویات آموزشی به صورت رایگان کرده؛ اولین مورد اعلام وجود و همچنین جلب اعتماد عزیزانی بوده که در حوزه‌های مختلف موجود در رده‌بندی آموزشی آرکادمی مشغول به کار و یا یادگیری بوده و هستند؛ و دومین مورد بدون شک خدمت به دانش‌پذیران و تولید محصولات آموزشی باکیفیت؛ هم به لحاظ محتوا و هم به لحاظ ظاهر و جوانب دیگر. بازخورد شما عزیزان و همراهان گرامی حاکی از آن است که در این موارد توانستیم به لطف خدا موفق شویم.
اما از آنجایی که همه شما دوستان عزیز به طریقی امرار معاش می‌کنید و یا قصد دارید در آینده با کسب مهارت‌هایی وارد شغلی شده و امرار معاش کنید، ما نیز از این امر مثتثنی نیستیم. در تمام مدتی که گروه آرکادمی مشغول به تولید و ارائه دوره‌های آموزشی بوده، همه اعضای تیم با حفظ هدف واحد، مجبور به تامین هزینه‌های مادی شخصی و سازمانی از راه‌های مختلف متفرقه؛ برای مثال انجام پروژه‌های متعدد کوچک و بزرگ بوده‌اند که این امر خواه ناخواه بر دور کردن تمرکز گروه از هدف این مجموعه تاثیرگذار بوده.

گذشته از این موارد همانند هر فرد بالغی در جامعه که از جایی به بعد اقدام به کسب درآمد از طریق شغلی می‌کند، ما بنیان‌گذاران این مجموعه نیز اصلی‌ترین هدفمان همین بوده! یعنی ایجاد کسب‌وکاری که علاوه‌بر خدمت‌رسانی و ارائه آموزش‌های مفید به علاقه‌مندان، بتوانیم از این راه برای خود و دیگر همکاران فعلی و آتی این مجموعه درآمدزایی کنیم.

در نتیجه‌ی موارد اشاره شده، اکنون گروه آموزشی آرکادمی تصمیم به تولید و ارائه دوره‌های آموزشی به صورت غیر رایگان گرفته است. اما لازم به ذکر است دوره‌ها و آموزش‌های رایگان، همانند گذشته در وبسایت باقی خواهند ماند و چه بسا گاهاً آموزش‌های جدید رایگان نیز منتشر خواهد شد.

نکته‌ای که درخصوص دوره‌های رایگان وجود دارد این است که امکانی در سایت تعبیه شده تا دوستانی که لطف بیشتری نسبت به ما دارند بتوانند در صورت تمایل از این دوره‌ها و آرکادمی حمایت مادی کنند.

همچنین در خصوص دوره‌های غیررایگان، الگوی قیمت‌گذاری دوره‌ها به گونه‌ای است تا کاملا منصفانه باشد و سعی شده توان خرید مصرف‌کنندگان را در مقایسه با قیمت آموزش‌های مشابه موجود در سطح اینترنت در نظر داشته باشیم.

بنابراین خرید دوره‌های آموزشی از آرکادمی، منجر به تمرکز هرچه بیشتر این مجموعه در راستای ارتقای روزافزون سطح کیفی آموزش‌ها و همچنین افزودن امکانات مختلف در مرور زمان به این مجموعه خواهد شد که در نتیجه این امر همه مخاطبان این رسانه نیز با استفاده از آموزش‌های به‌روز و باکیفیت می‌توانند توانایی‌های خود را ارتقا داده و پا در مسیر موفقیت در حوزه مورد علاقه‌شان بگذارند.

با تشکر از همه دوستان و همراهان همیشگی گروه آموزشی آرکادمی؛ به امید دیدار همه شما عزیزان.

دوره هاتون خیلی خوبه و ارزش خرید داره ، فقط جسارتا چند نکته رو همیشه رعایت کنید یک بروز بودن نرم افزارهایی که اموزششون میدید دو بروزرسانی خود آموزش ها امیدوار همیشه موفق باشید
متشکرم از کامنت شما دوست عزیزم. نظر لطف شماست. در خصوص مطلبی که فرمودید هم تشکر میکنم و حتما به تیم مدرسان عزیزمون منتقل خواهم کرد و مطمئناً این موارد رو به خاطر خواهیم سپرد. 🌹🙏
برای ارسال دیدگاه لطفا وارد شوید